Освітні проєкти

Освітній проєкт "Соціальна та фінансова освіта дітей дошкільного віку "Афлатот"

Кафедра теорії й методики дошкільної та початкової освіти МОІППО, починаючи з 2016 року є учасником Міжнародного проєкту «Соціальна та фінансова освіта дітей дошкільного віку «Афлатот», для впровадження якого залучено 5 закладів дошкільної освіти Миколаївської області. Підґрунтям впровадження проєкту є освітня програма «Афлатот» для дітей дошкільного віку та Державний стандарт дошкільної освіти (оновлений Базовий компонент дошкільної освіти), які мають взаємозв'язок у вирішенні завдань.    

Мета: формування в дітей дошкільного віку основ соціальної та фінансової освіти.

Завдання: 

Робоча зустріч учасників міжнародного освітнього проєкту «Афлотот»

22 лютого 2023 року Галина Лебідь, к.пед.н., доцент кафедри теорії й методики дошкільної та початкової освіти МОІППО узяла участь у робочій зустрічі учасників міжнародного освітнього проєкту «Афлотот»

Під час проведення заходу розглядалися питання співпраці з Національним банком України щодо реалізації освітнього проєкту «Афлотот» в Україні з метою формування в дітей дошкільного віку соціальної та фінансової грамотності.

Галиною Лебідь, координатором проєкту в Миколаївській області, представлено «Модель реалізації програми впровадження основ соціальної та фінансової грамотності дітей дошкільного віку в освітньому процесі закладів дошкільної освіти на Миколаївщині». Учасники зацікавлені в подальшій співпраці з проєктом.


Міжнародний проєкт «Сприяння освіті» в закладах дошкільної освіти

Проєкт «Сприяння освіті» упроваджується в закладах дошкільної освіти Миколаївської області відповідно до Закону України «Про гуманітарну допомогу», Порядку бухгалтерського обліку гуманітарної допомоги, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14 грудня 1999 року № 298 (із змінами), зареєстрованим в Міністерстві юстиції 27 грудня 1999 року за № 915/4208, статей 1-4 Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти України та The LEGO Foundation щодо упровадження ігрових та діяльністних методів навчання в освітні процес закладів дошкільної, загальної середньої та вищої освіти від 20 червня 2019 року, з метою забезпечення неперервної взаємодії учасників проєкту «Сприяння освіті». 

Заклади дошкільної освіти, які беруть участь в проєкті: